Giriiş Yap

Notice: Undefined variable: oku in /home/u7536284/sikayetyolla.com/sikayetdetay.php on line 37
Cevap Bekliyor
Merhabalar; Yarın tüketici mahkemesine gitmeme sebep olan Çilek Mobilya rezaleti hakkında nereden başlasam bilemiyorum. 15 mayıs tarihinde Çilek mobilyanın Kocaeli/Gebze mağazasından aldığım Korsan odası 30 gün sonra üstündeki bütün baskılar kabarıp dökülmeye başladı ve eziyet başladı. Şikayetim sonrası fabrikadan arayan bayan 'Beyefendi parça garantimiz var. Problemli olan kapakları değiştirebilir 'dedi. Ben piyasa şartlarının üstünde ödeme yapıp aldığım 'İnternet sitesinde 5 yıl gerçek garanti ' yazan ürünün yenisiyle değişmesini talep ettim. Kesinlikle hayır cevabını aldım. Bunun üzerine özel gayretlerimle telefonunun aldığım Pazarlama sorumlusu Murat bey ile yaptığım görüşmede farklı bir ürünle değişimi kabul ettiler. Oh be dedim. Nede olsa Çilek Hafta sonu bayiye gittim. İade etmek istediğim ürünlerin katalog fiyatı 4200 tl civarı ve bu civarda farklı bir model almak istiyorum dedim. Bayi' beyefendi toplam 2900 tl ödeme yapmışsınız buna karşılık ürün alabilirsiniz dedi. Kampanya indirimini hiçe sayıp kartdan çektiğim rakam karşılığında yeni ürünü katalog fiyatından satmak istediler. Sinirlendim ve paramı iade edin dedim. Ne dersiniz bugün aradılar ve beyefendi paranızı iade edeceğiz ancak bizden kesilen komisyonu düşerek. Dediğimizde ürün kalmayacak ama beyefendilerin ertesi gün komisyonunu ben ödeyeceğim. Bakalım yarın tüketici hakem heyetine gittiğimde ne olacak.
db 10-10-2012 | 7995

Notice: Undefined variable: oku in /home/u7536284/sikayetyolla.com/sikayetdetay.php on line 134
Yetkilisiyseniz Cevap Vermek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız!

Yorumum

Şikayet ile İlgili Yorumlar

07-07-2018 00:20:00

Frenchasing verdiginiz adamlar maalesef sizi batiracak benden soylemesi yazik urunleriniz guzel ama bayileriniz sizi batiracak uzuluyorum..

19-04-2018 18:54:16

Kesinlikle metrocitydeki magza mudurunu degistirin kesinlikle cok ukala ve cok terbiyezsiz musteriyle nasil konusmasini ogrenmeyi magza muduru yapiyorsun ne urun anlatamasini biliyor nede konusmasi ben boyle sorumsuz bi adam gormedim ukala resmen ya biraz ilk terbiye verin sonra magza muduru yapin

26-10-2017 18:46:12

Mersin cilek mobilya dan birçok kez ürün aldık ve aldığımız ürünlerde hep satış sonrası rezaleti yaşadım.Birdaha asla ve asla alışveriş yapmayacağım 17 eylül 2017 çalışma masası aldım. 20 ekim 2017 gün verdiler bugün 26 ekim 2017 ve halen ürünüm teslim edilmedi.Sahipleri ve çalışanları birbirine sorup bizi aptalca yerine koyacak cevaplar veriyorlar.Cilek firmasına yakışmayan davranışlar lütfen ismmersindeki cilek mobilyanin özellikle cumhuruyet mah.cilek mobilyanin adına yakışır şekilde işletilmesi konusunda gereğini arz ederim.


Şikayet Gönderen db